Zodpovězené otázky a zprávy:
22.3.2008 Chtel bych se zeptat kdy se budou konat prijimaci zkoušky. Děkuji
Ondřej
Jak je v důležitých termínech hned na úvodní stránce napsáno, přijímací zkoušky se konají v pondělí 21.4.2008.
Jozef Diviš.
21.3.2008 Dobrý den.Mohl by sem pan Lipka dát fotky z turnaje ve futsale 18.3.2008. Děkuji.
Pan Lipka fotky dodal a slíbil, že z nich nějaké povedené vybere. Po prázdninách je pak dám na web...
Jozef Diviš.
20.3.2008 Kolik bylo podáno příhlášek pro příští rok?
V prvním kole přijímacího řízení evidujeme 48 přihlášek, z toho dvě dívky.
Ing. Oldřich Klemš
19.3.2008 Proč musím dělat příjmací testy,když mám průměr 1,3??
david
Žáci, kteří splují kritéria pro přijetí bez vykonání zkoušek budou samozřejmě přijati, takže můžete být v klidu. Poznámka v oznámení zahájení přijímacího řízení znamená, že sice budete skládat testy SCIO z obecných studijních předpokladů, ale bude Vám automaticky započítán maximální možný počet bodů.
Protože musíme podle školského zákona zpracovávat vlastní hodnocení školy, používáme testy SCIO k porovnání přidané hodnoty za dva roky studia. Teprve porovnání vstupních testů a testů vykonaných ve druhém ročníku umožňuje zjistit, co škola žákům dává a rychle lze zjistit případné nedostatky ve výuce, což jsou informace důležité nejen pro žáky a jejich rodiče, ale i pro vedení školy. Současně získáme porovnání kvality výuky s jinými školami. Na základě předchozích testování mohu potvrdit, že patříme mezi nejlepší mezi školami, které podobné testy skládají.
Ing. Oldřich Klemš
17.3.2008 Chci se zeptat neuvažujete o změně stávajících zastaralých stránek?? Možná by to pomohlo i k většímu počtu přihlašujících se žáků??
anonym
Stránky jsou aktualizovány minimálně každý týden (změny v rozvrhu), průběžně přibývají popisy pořádaných akcí školy, dotazy jsou zodpovídány obratem... Myslím tedy, že zastaralé nejsou...
Pokud máte na mysli to, že jejich vzhled je už nějakou dobu stejný, tak to je pravda, ale protože času je málo a práce mnoho, zatím o změně neuvažuji. Výhledově určitě něco nového vymyslím.
A podle mého názoru vzhled webových stránek je asi to poslední, co může ovlivnit budoucí studenty při výběru školy, ale pokud by zájemce nenašel nějaké důležité informace jako například kritéria přijímacího řízení, všeobecný popis náplně výuky, z jakých oborů si může vybírat, nebo kde školu najde a jak jsou vybaveny a jak vypadají učebny (pokud nemá možnost přijít na den otevřených dveří), tak to by mohlo mít vliv...
Jozef Diviš
12.3.2008 Chci se zeptat, jaké známky se počítají u druháků, když se to teď dělí na 3 obory??? Ty pololetní nebo až konečné známky??
Pepa
Definitivní pořadí bude stanoveno až po pedagogické radě za 2. pololetí, která proběhne 23. června 2008
Ing. Oldřich Klemš
3.3.2008 Chci se jen zeptat,jak velkou spolecnost dam budeme mit na skole?(kolik se jich hlasi a kolik jich jiz na skole je?) Dekuji
Lukáš
Příští rok bude na škole 1 dívka ve 2. ročníku. Přihlášky na příští školní rok budeme znát až 15. března.
Ing. Oldřich Klemš
15.2.2008 Dobrý den. Prosím, k přihlášce potřebuji i potvrzení o barvocitu?
Pepa
Zkouška barvocitu není nutná, protože pro velkou část činností v elektrotechnice není potřeba. Je pouze třeba mít na vědomí, že mohou být speciální činnosti, které takový člověk nebude moci v budoucím zaměstnání vykonávat. Pro přijímací řízení je požadováno vyjádření lékaře na přihlášce: "Schopen studia elektrotechnických oborů".
Ing. Oldřich Klemš