(rozvrh platný od 7.1.2019)

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice, Gen. Svobody 2  1.A  (SEDLÁKOVÁ Jiřina)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

AJ1 (at1)
Du
(4)

MAT
Is
(2)

ZAE
Tr
(1)

CJL
Se
(1)

CHE
Za
(1)

 

TEV (at1)
Sj
(tel1)

ICT
Di
(1)

DEJ
Se
(3)

NJ2 (at2)
Na
(7)

TEV (at2)
Zd
(tel2)

 
Ú
t

 

ZAE
Tr
(1)

MAT
Is
(2)

TED
Op
(1)

CJL
Se
(1)

NJ2 (at1)
Na
(7)

ZEK
Zd
(1)

     

AJ1 (at2)
Za
(4)

 
S
t

 

PRZ (at1)
Op
(19)

PRZ (at1)
Op
(19)

PRZ (at1)
Op
(19)

TEV (at1)
Sj
(tel1)

ICT (at1)
Di
(22)

 

AJ1 (at1)
Du
(3)

FYZ
Is
(2)

ZAE
Tr
(1)

PRZ (at2)
Re
(nav)

PRZ (at2)
Re
(nav)

PRZ (at2)
Re
(nav)

AJ1 (at2)
Za
(3)

ICT (at2)
Sp
(25)

TEV (at2)
Zd
(tel1)

 
Č
t

 

MAT
Is
(2)

DEJ
Se
(3)

FYZ
Is
(2)

TED
Op
(1)

AJ1 (at1)
Du
(4)

CHE
Za
(1)

     

NJ2 (at2)
Na
(7)

 
P
á

 

NJ2 (at1)
Na
(7)

CJL
Se
(1)

MAT
Is
(2)

TED
Op
(1)

ZAE
Tr
(1)

       

AJ1 (at2)
Za
(4)

 

(rozvrh platný od 7.1.2019)

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice, Gen. Svobody 2  1.B  (ZÁRYBNICKÝ Tomáš)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

MAT
Sp
(9)

DEJ
Se
(3)

AJ1 (bt1)
Du
(3)

ZAE
Di
(9)

FYZ
Is
(2)

 

CJL
Se
(9)

TED
Ko
(9)

ICT
Di
(9)

AJ1 (bt2)
Za
(4)

 
Ú
t

 

MAT
Sp
(9)

CHE
Za
(9)

TED
Ko
(9)

PRZ (bt1)
Op
(19)

PRZ (bt1)
Op
(19)

PRZ (bt1)
Op
(19)

     

PRZ (bt2)
Re
(nav)

PRZ (bt2)
Re
(nav)

PRZ (bt2)
Re
(nav)

 
S
t

 

ICT (bt1)
Di
(22)

ZAE
Di
(9)

RJ2 (bt1)
Na
(7)

MAT
Sp
(9)

AJ1 (bt1)
Du
(4)

 

FYZ
Is
(2)

DEJ
Se
(3)

TEV
Zd
(tel1)

ICT (bt2)
Sp
(25)

AJ1 (bt2)
Za
(4)

RJ2 (bt2)
Na
(7)

 
Č
t

 

CJL
Se
(9)

TED
Ko
(9)

MAT
Sp
(9)

RJ2 (bt1)
Na
(7)

ZAE
Di
(9)

ZEK
Zd
(9)

     

AJ1 (bt2)
Za
(4)

 
P
á

 

TEV
Zd
(tel2)

AJ1 (bt1)
Du
(4)

ZAE
Di
(9)

CHE
Za
(9)

CJL
Se
(9)

       

RJ2 (bt2)
Na
(7)

 

(rozvrh platný od 7.1.2019)

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice, Gen. Svobody 2  2.A  (ZDRÁHALOVÁ Blanka)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

CIT
Tr
(6)

ICT (at1)
Di
(22)

ICT (at1)
Di
(22)

FYZ
Is
(2)

TEV (anj)
Sj
(tel1)

 

PRZ (pr1)
Op
(19)

PRZ (pr1)
Op
(19)

PRZ (pr1)
Op
(19)

ICT (at2)
Sp
(25)

ICT (at2)
Sp
(25)

TEV (arj)
Zd
(tel2)

PRZ (pr2)
Re
(nav)

PRZ (pr2)
Re
(nav)

PRZ (pr2)
Re
(nav)

 
Ú
t

 

ZEL
Di
(6)

ETC
Vs
(6)

NJ2 (anj)
Na
(7)

ZAE
Tr
(6)

MAT
Zd
(6)

AJ1 (anj)
Du
(4)

     

AJ1 (arj)
Za
(4)

RJ2 (arj)
Na
(7)

 
S
t

 

MAT
Zd
(6)

AJ1 (anj)
Du
(3)

OBN
Sj
(6)

ZEL
Di
(6)

CJL
Se
(6)

CIT (at1)
Za
(13)

CIT (at2)
Za
(13)

TEV (anj)
Sj
(tel1)

FYZ
Is
(2)

AJ1 (arj)
Za
(4)

TEV (arj)
Zd
(tel2)

 
Č
t

 

NJ2 (anj)
Na
(7)

ZAE
Tr
(6)

ZEL
Di
(6)

MAT
Zd
(6)

CIT
Tr
(3)

 

PRZ (pr3)
Re
(nav)

PRZ (pr3)
Re
(nav)

PRZ (pr3)
Re
(nav)

AJ1 (arj)
Za
(4)

 
P
á

 

ETC
Vs
(6)

FYZ
Is
(2)

CJL
Se
(6)

AJ1 (anj)
Du
(4)

MAT
Zd
(6)

ZAE
Tr
(6)

     

RJ2 (arj)
Na
(7)

 

(rozvrh platný od 7.1.2019)

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice, Gen. Svobody 2  3.A  (DUDEŠKOVÁ Eva)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

EEN
Ja
(5)

ESP
Ja
(5)

EKO
Sj
(5)

EMS
Ko
(5)

ELZ
Ko
(5)

AJ1 (ab1)
Du
(3)

 

ZAU
Tr
(5)

TEV
Zd
(tel1)

AJ1 (ab3)
Za
(4)

 
Ú
t

 

CJL
Se
(5)

MAT
Zd
(5)

EEN
Ja
(5)

AJ1 (ab1)
Du
(3)

EMS (at1)
Vs
(lab2)

EMS (at1)
Vs
(lab2)

     

AJ1 (ab3)
Za
(4)

EMS (at2)
Ko
(lab1)

EMS (at2)
Ko
(lab1)

 
S
t

 

ESP
Ja
(5)

EEN
Ja
(5)

TEV
Zd
(tel2)

MAT
Zd
(5)

EMS
Ko
(5)

 

CJL
Se
(5)

ELZ
Ko
(5)

OBN
Sj
(5)

 
Č
t

 

PRS (at1)
Op
(22)

PRS (at1)
Op
(22)

PRS (at1)
Op
(22)

ESP
Ja
(5)

EEN
Ja
(5)

RJ2 (ab3)
Na
(7)

     

PRS (at2)
Re
(nav)

PRS (at2)
Re
(nav)

PRS (at2)
Re
(nav)

 
P
á

 

ITS
Di
(25)

ITS
Di
(25)

ZAU
Tr
(5)

MAT
Zd
(5)

NJ2 (ab1)
Na
(7)

AJ1 (ab1)
Du
(4)

     

AJ1 (ab3)
Za
(4)

 

(rozvrh platný od 7.1.2019)

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice, Gen. Svobody 2  3.B  (IŠOVÁ Marcela)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

EKO
Sj
(8)

ESP (sil)
Ko
(6)

TEV
Zd
(tel1)

ZAU (sil)
Tr
(6)

CJL
Se
(3)

AJ1 (ab3)
Za
(4)

AJ1 (ab2)
Du
(4)

EEN (sil)
Ja
(8)

ELZ (sil)
Ko
(8)

AUT (aut)
Tr
(8)

ELE (aut)
Vs
(8)

ELM (aut)
Vs
(17)

ELM (aut)
Vs
(17)

 
Ú
t

 

EMS (sil)
Vs
(8)

ITS (sil)
Di
(22)

ITS (sil)
Di
(22)

NJ2 (ab2)
Na
(7)

MAT
Is
(2)

EEN (sil)
Ja
(2)

     

ELM (aut)
Vs
(8)

ITA (aut)
Sp
(25)

ITA (aut)
Sp
(25)

AJ1 (ab3)
Za
(4)

AUT (aut)
Tr
(5)

 
S
t

 

MAT
Is
(2)

EMS (sil)
Ko
(lab1)

EMS (sil)
Ko
(lab1)

ELZ (sil)
Ko
(2)

OBN
Sj
(2)

EEN (sil)
Ja
(2)

PRU (aut)
Op
(18)

ZAU (sil)
Tr
(6)

ESP (sil)
Ko
(6)

AUT (aut)
Tr
(2)

SIZ (aut)
Pl
(2)

MIP (aut)
Vs
(10)

PRU (aut)
Op
(18)

PRU (aut)
Op
(18)

 
Č
t

 

TEV
Zd
(tel1)

EEN (sil)
Ja
(5)

ESP (sil)
Ko
(5)

CJL
Se
(3)

EMS (sil)
Vs
(6)

AJ1 (ab2)
Du
(4)

     

SIZ (aut)
Pl
(10)

ELE (aut)
Vs
(8)

ELM (aut)
Vs
(6)

RJ2 (ab3)
Na
(7)

 
P
á

 

PRS (sil)
Re
(nav)

PRS (sil)
Re
(nav)

PRS (sil)
Re
(nav)

MAT
Is
(2)

AJ1 (ab2)
Du
(3)

       

AUT (aut)
Tr
(8)

MIP (aut)
Vs
(17)

MIP (aut)
Vs
(17)

AJ1 (ab3)
Za
(4)

 

(rozvrh platný od 7.1.2019)

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice, Gen. Svobody 2  4.A  (NÁPLAVOVÁ Marta)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

MAT
Is
(2)

EEN
Pl
(10)

EMS
Ko
(10)

NJ2 (ab1)
Na
(7)

ESP
Ja
(10)

 

EKO
Na
(7)

S: SMA (SMA) Is (2)

OBN
Sj
(10)

S: CJS (CJS2) Du (3)

S: CJS (CJS3) Na (7)

TEV (ab3)
Sj
(tel1)

L: SMA (SMA) Is (2)

L: CJS (CJS2) Za (4)

L: CJS (CJS3) Na (7)

 
Ú
t

 

TEV (ab1)
Sj
(tel1)

ESP
Ja
(10)

AJ1 (ab1)
Du
(3)

MAT
Is
(2)

CJL
Se
(10)

EEN
Pl
(10)

     

AJ1 (ab3)
Za
(4)

TEV (ab3)
Sj
(tel1)

 
S
t

 

TEV (ab1)
Sj
(tel1)

MAT
Is
(10)

CJL
Se
(10)

ESP
Ja
(1)

EEN
Pl
(10)

 

EMS
Ko
(10)

ITS
Sp
(25)

ITS
Sp
(25)

RJ2 (ab3)
Na
(7)

 
Č
t

 

ESP
Ja
(10)

EKO
Na
(7)

AJ1 (ab1)
Du
(3)

EMS (at1)
Ko
(lab1)

EMS (at1)
Ko
(lab1)

EMS (at1)
Ko
(lab1)

     

AJ1 (ab3)
Za
(4)

PRS (at2)
Re
(22)

PRS (at2)
Re
(22)

 
P
á

 

CJL
Se
(10)

EEN
Pl
(10)

AJ1 (ab1)
Du
(3)

PRS (at1)
Re
(nav)

PRS (at1)
Re
(nav)

EMS (at2)
Ja
(lab1)

     

AJ1 (ab3)
Za
(4)

EMS (at2)
Ja
(lab1)

EMS (at2)
Ja
(lab1)

 

(rozvrh platný od 7.1.2019)

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice, Gen. Svobody 2  4.B  (TREFILÍKOVÁ Dana)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:50-11:35

5
11:45-12:30

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

PRU (bt1)
Vs
(17)

PRU (bt1)
Vs
(17)

PRU (bt1)
Vs
(17)

AJ1 (ab2)
Du
(4)

ELM
Vs
(8)

AUT (bt2)
Tr
(22)

AUT (bt1)
Tr
(22)

S: SMA (SMA) Is (2)

EKO
Na
(7)

S: CJS (CJS1) Za (4)

PRU (bt2)
Op
(18)

PRU (bt2)
Op
(18)

PRU (bt2)
Op
(18)

TEV (ab3)
Sj
(tel1)

L: SMA (SMA) Is (2)

L: CJS (CJS1) Du (3)

 
Ú
t

 

AJ1 (ab2)
Du
(3)

CJL
Se
(8)

TEV (ab2)
Zd
(tel2)

ELE
Vs
(8)

AUT
Tr
(8)

OBN
Sj
(8)

     

AJ1 (ab3)
Za
(4)

TEV (ab3)
Sj
(tel1)

 
S
t

 

AJ1 (ab2)
Du
(4)

CJL
Se
(8)

MAT
Is
(8)

EKO
Na
(7)

AUT
Tr
(8)

 

ELM (bt1)
Ja
(lab1)

ELM (bt1)
Ja
(lab1)

ELM (bt1)
Ja
(lab1)

RJ2 (ab3)
Na
(7)

ELM (bt2)
Vs
(17)

ELM (bt2)
Vs
(17)

ELM (bt2)
Vs
(17)

 
Č
t

 

AUT
Tr
(8)

ELE
Vs
(8)

NJ2 (ab2)
Na
(7)

MAT
Is
(2)

CJL
Se
(8)

ELM
Vs
(8)

     

AJ1 (ab3)
Za
(4)

 
P
á

 

MAT
Is
(2)

AUT
Tr
(8)

TEV (ab2)
Zd
(tel2)

ITA (bt1)
Sp
(25)

ITA (bt1)
Sp
(25)

       

AJ1 (ab3)
Za
(4)

ITA (bt2)
Di
(22)

ITA (bt2)
Di
(22)

Zpracováno v systému Bakaláři