Suplování:   Středa 23.5.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.A

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

2.B

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

4.A

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

4.B

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

RJ2

arj

(7)

supluje

NÁPLAVOVÁ Marta

(Za)

 

3.hod

TED

 

(6)

navíc

OPL Miroslav

 
 

3.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

MAT

 

(6)

přesun <<

ZDRÁHALOVÁ Blanka

z 3.hod

 

4.hod

CJL

   

odpadá

 

(Dr)

 

5.hod

MAT

 

(6)

supluje

ZDRÁHALOVÁ Blanka

(Dr)

 

8.hod

CJL

 

(6)

supluje

DRLÍKOVÁ Milena

(Is)

 

9.hod

ICT

 

(6)

supluje

DIVIŠ Jozef

(Za)

2.A

0.- 10. hod odborná praxe

2.B

0.- 10. hod odborná praxe

3.A

1.hod

AJ1

 

(3)

supluje

DUDEŠKOVÁ Eva

(Ja)

 

2.hod

ZAU

 

(5)

supluje

TREFILÍKOVÁ Dana

(Dr)

 

3.hod

TEV

 

(tel1)

supluje

ŠVEC Jaroslav

(Ja)

 

7.hod

ITS

 

(22)

supluje

DIVIŠ Jozef

(Is)

 

8.hod

TEV

ab3

(tel2)

supluje

REBL Jiří

(Za)

3.B

2.hod

TEV

 

(tel1)

supluje

ŠVEC Jaroslav

(Vs)

 

3.hod

AJ1

 

(4)

supluje

DUDEŠKOVÁ Eva

(Vs)

 

4.hod

AUT

 

(2)

supluje

TREFILÍKOVÁ Dana

(Is)

 

6.hod

MIP

bt1

 

odpadá

 

(Vs)

 

7.hod

CJL

 

(3)

navíc

DRLÍKOVÁ Milena

 
 

7.hod

MIP

bt2

 

odpadá

 

(Vs)

 

8.hod

TEV

ab3

(tel2)

supluje

REBL Jiří

(Za)

 

9.hod

PRU

bt1

(nav)

navíc

REBL Jiří

 
 

9.hod

PRU

bt2

(20)

navíc

OPL Miroslav

 
 

9.hod

MIP

   

odpadá

 

(Vs)

4.A

0.- 10. hod ukončení ročníku

4.B

0.- 10. hod ukončení ročníku

 

 

Suplování:   Čtvrtek 24.5.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.A

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

2.B

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

4.A

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

4.B

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

MAT

 

(6)

přesun <<

ZDRÁHALOVÁ Blanka

z 25.5. (Pá) 1.hod

 

1.hod

AJ1

anj

 

přesun >>

 

na 25.5. (Pá) 1.hod

 

1.hod

RJ2

arj

 

přesun >>

 

na 25.5. (Pá) 1.hod

 

3.hod

TEV

anj

(tel1)

navíc

REBL Jiří

 
 

3.hod

TEV

arj

(tel2)

navíc

ŠVEC Jaroslav

 
 

3.hod

TED

   

přesun >>

 

na 6.6. (St) 5.hod

2.A

0.- 10. hod odborná praxe

2.B

0.- 10. hod odborná praxe

3.A

1.hod

TEV

ab1

(tel1)

navíc

ŠVEC Jaroslav

 
 

1.hod

TEV

ab3

(tel2)

navíc

REBL Jiří

 
 

1.hod

ZAU

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

2.hod

TEV

ab1

(tel2)

supluje

REBL Jiří

(Na)

 

3.hod

AJ1

 

(4)

supluje

DUDEŠKOVÁ Eva

(Ja)

 

4.hod

ZAU

 

(5)

přesun <<

TREFILÍKOVÁ Dana

z 1.hod

 

4.hod

AJ1

ab3

 

odpadá

 

(Za)

 

4.hod

AJ1

ab1

 

odpadá

 

(Du)

 

5.hod

EKO

 

(7)

supluje

NÁPLAVOVÁ Marta

(Is)

3.B

1.hod

TEV

ab3

(tel2)

navíc

REBL Jiří

 
 

1.hod

NJ2

ab2

(7)

přesun <<

NÁPLAVOVÁ Marta

z 4.hod

 

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Is)

 

3.hod

AUT

 

(3)

supluje

TREFILÍKOVÁ Dana

(Dr)

 

4.hod

MAT

 

(8)

navíc

ZDRÁHALOVÁ Blanka

 
 

4.hod

AJ1

ab3

 

odpadá

 

(Za)

 

4.hod

NJ2

ab2

 

přesun >>

 

na 1.hod

4.A

0.- 10. hod ukončení ročníku

4.B

0.- 10. hod ukončení ročníku

 

 

Suplování:   Pátek 25.5.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.A

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

2.B

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

odpr

4.A

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

4.B

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

AJ1

anj

(4)

přesun <<

DUDEŠKOVÁ Eva

z 24.5. (Čt) 1.hod

 

1.hod

RJ2

arj

(7)

přesun <<

NÁPLAVOVÁ Marta

z 24.5. (Čt) 1.hod

 

1.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 24.5. (Čt) 1.hod

 

2.hod

AJ1

arj

(4)

supluje

DUDEŠKOVÁ Eva

(Za)

 

4.hod

ZAE

 

(6)

supluje

DIVIŠ Jozef

(Op)

 

5.hod

CJL

 

(3)

supluje

DRLÍKOVÁ Milena

(Is)

2.A

0.- 10. hod odborná praxe

2.B

0.- 10. hod odborná praxe

3.A

2.hod

ZAU

 

(2)

supluje

TREFILÍKOVÁ Dana

(Is)

 

3.hod

MAT

 

(5)

supluje

ZDRÁHALOVÁ Blanka

(Ja)

 

4.hod

TEV

ab3

(tel2)

supluje

REBL Jiří

(Za)

 

5.hod

AJ1

 

(4)

supluje

DUDEŠKOVÁ Eva

(Ja)

3.B

4.hod

TEV

ab3

(tel2)

supluje

REBL Jiří

(Za)

4.A

0.- 10. hod ukončení ročníku

4.B

0.- 10. hod ukončení ročníku

 

Zpracováno v systému Bakaláři