Suplování:   Pátek 14.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.A

 

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

 

4.B

 

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

ZEK

 

(1)

supluje

ZDRÁHALOVÁ Blanka

(Se)

1.B

5.hod

ZAE

 

(9)

supluje

DIVIŠ Jozef

(Se)

2.A

3.hod

AJ1

 

(3)

supluje

DUDEŠKOVÁ Eva

(Se)

3.B

2.hod

MIP

aut

(lab2)

změna

VESELÝ Bohumil

 
 

3.hod

MIP

aut

(lab2)

změna

VESELÝ Bohumil

 

4.A

1.- 9. hod ukončení ročníku

4.B

1.- 9. hod ukončení ročníku

 

 

Suplování:   Pondělí 17.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.A

 

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

 

4.B

 

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

MAT

 

(1)

supluje

IŠOVÁ Marcela

(Tr)

 

4.hod

NJ2

 

(7)

supluje

NÁPLAVOVÁ Marta

(Se)

 

9.hod

ZAE

 

(3)

supluje

TREFILÍKOVÁ Dana

(Se)

1.B

2.hod

AJ1

 

(4)

supluje

DUDEŠKOVÁ Eva

(Se)

 

7.hod

TED

 

(9)

supluje

KOUTNÝ Martin

(Se)

2.A

1.hod

FYZ

 

(2)

supluje

IŠOVÁ Marcela

(Tr)

 

7.hod

PRZ

pr2

(6)

změna

OPL Miroslav

 
 

7.hod

PRZ

pr1

(20)

změna

REBL Jiří

 
 

8.hod

PRZ

pr2

(6)

změna

OPL Miroslav

 
 

8.hod

PRZ

pr1

(20)

změna

REBL Jiří

 
 

9.hod

PRZ

pr2

(6)

změna

OPL Miroslav

 
 

9.hod

PRZ

pr1

(20)

změna

REBL Jiří

 

3.B

2.hod

MIP

aut

(8)

supluje

VESELÝ Bohumil

(Tr)

 

4.hod

EEN

sil

(6)

supluje

JAROŠ Miroslav

(Tr)

 

5.hod

EMS

sil

(8)

navíc

VESELÝ Bohumil

 
 

5.hod

ELM

aut

(8)

navíc

VESELÝ Bohumil

 
 

5.hod

CJL

   

odpadá

 

(Se)

4.A

1.- 9. hod ukončení ročníku

4.B

1.- 9. hod ukončení ročníku

 

 

Suplování:   Úterý 18.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.A

 

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

 

4.B

 

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

TEV

 

(tel1)

supluje

ŠVEC Jaroslav

(Se)

1.B

1.hod

AJ1

bt1

(4)

přesun <<

DUDEŠKOVÁ Eva

z 19.6. (St) 5.hod

 

1.hod

RJ2

bt2

(7)

přesun <<

NÁPLAVOVÁ Marta

z 19.6. (St) 5.hod

 

1.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 20.6. (Čt) 6.hod

 

4.hod

PRZ

bt2

(9)

změna

OPL Miroslav

 
 

4.hod

PRZ

bt1

(20)

změna

REBL Jiří

 
 

5.hod

PRZ

bt2

(9)

změna

OPL Miroslav

 
 

5.hod

PRZ

bt1

(20)

změna

REBL Jiří

 
 

6.hod

PRZ

bt2

(9)

změna

OPL Miroslav

 
 

6.hod

PRZ

bt1

(20)

změna

REBL Jiří

 

2.A

0.hod

CIT

at2

(13)

přesun <<

ZÁRYBNICKÝ Tomáš

z 19.6. (St) 7.hod

 

6.hod

CIT

at1

(13)

přesun <<

ZÁRYBNICKÝ Tomáš

z 19.6. (St) 6.hod

 

6.hod

AJ1

anj

 

přesun >>

 

na 19.6. (St) 6.hod

 

6.hod

RJ2

arj

 

přesun >>

 

na 19.6. (St) 6.hod

3.A

1.hod

ESP

 

(5)

supluje

JAROŠ Miroslav

(Se)

4.A

1.- 9. hod ukončení ročníku

4.B

1.- 9. hod ukončení ročníku

 

 

Suplování:   Středa 19.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

 

exk

exk

exk

             

4.A

 

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

 

4.B

 

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

PRZ

at2

(1)

změna

OPL Miroslav

 
 

2.hod

PRZ

at2

(1)

změna

OPL Miroslav

 
 

3.hod

PRZ

at2

(1)

změna

OPL Miroslav

 
 

4.hod

TEV

at1

(tel1)

supluje

REBL Jiří

(Sj)

 

4.hod

TEV

at2

(tel1)

spojí

REBL Jiří

(Za)

 

skup at1: 1.- 3. hod exkurze

1.B

1.hod

RJ2

bt1

(7)

přesun <<

NÁPLAVOVÁ Marta

z 3.hod

 

1.hod

ICT

bt1

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

ICT

bt2

(25)

spojí

DIVIŠ Jozef

(Za)

 

3.hod

ICT

bt1

(22)

přesun <<

DIVIŠ Jozef

z 1.hod

 

3.hod

RJ2

bt1

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

5.hod

ZEK

 

(9)

přesun <<

ZDRÁHALOVÁ Blanka

z 20.6. (Čt) 6.hod

 

5.hod

AJ1

bt1

 

přesun >>

 

na 18.6. (Út) 1.hod

 

5.hod

RJ2

bt2

 

přesun >>

 

na 18.6. (Út) 1.hod

 

8.hod

AJ1

 

(4)

supluje

DUDEŠKOVÁ Eva

(Se)

2.A

2.hod

RJ2

arj

(7)

supluje

NÁPLAVOVÁ Marta

(Za)

 

3.hod

FYZ

 

(2)

supluje

IŠOVÁ Marcela

(Sj)

 

5.hod

ZAE

 

(6)

supluje

TREFILÍKOVÁ Dana

(Se)

 

6.hod

AJ1

anj

(4)

přesun <<

DUDEŠKOVÁ Eva

z 18.6. (Út) 6.hod

 

6.hod

RJ2

arj

(7)

přesun <<

NÁPLAVOVÁ Marta

z 18.6. (Út) 6.hod

 

6.hod

CIT

at1

 

přesun >>

 

na 18.6. (Út) 6.hod

 

7.hod

CIT

at2

 

přesun >>

 

na 18.6. (Út) 0.hod

 

8.hod

TEV

arj

(tel1)

změna

ZDRÁHALOVÁ Blanka

 
 

8.hod

TEV

anj

(tel1)

spojí

ZDRÁHALOVÁ Blanka

(Sj)

3.A

7.hod

ELZ

 

(5)

supluje

KOUTNÝ Martin

(Se)

 

9.hod

ESP

 

(5)

supluje

JAROŠ Miroslav

(Sj)

3.B

3.hod

ELE

aut

(8)

přesun <<

VESELÝ Bohumil

z 20.6. (Čt) 3.hod

 

3.hod

SIZ

aut

 

přesun >>

 

na 20.6. (Čt) 3.hod

 

5.hod

MIP

aut

(8)

navíc

VESELÝ Bohumil

 
 

5.hod

EEN

sil

(2)

navíc

JAROŠ Miroslav

 
 

5.hod

OBN

   

odpadá

 

(Sj)

 

7.hod

PRU

aut

(20)

změna

REBL Jiří

 
 

8.hod

PRU

aut

(20)

změna

REBL Jiří

 
 

9.hod

PRU

aut

(20)

změna

REBL Jiří

 

4.A

1.- 9. hod ukončení ročníku

4.B

1.- 9. hod ukončení ročníku

Pedagogický dohled u třídy:

1.A (at1), 1.- 3. hod - REBL Jiří

 

 

Suplování:   Čtvrtek 20.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.A

 

exk

exk

exk

exk

exk

exk

exk

exk

exk

 

4.A

 

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

 

4.B

 

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

FYZ

 

(2)

supluje

IŠOVÁ Marcela

(Se)

 

4.hod

ICT

 

(25)

supluje

DIVIŠ Jozef

(Op)

 

5.hod

AJ1

at1

(4)

supluje

ZÁRYBNICKÝ Tomáš

(Du)

1.B

1.hod

TEV

 

(tel1)

supluje

ZDRÁHALOVÁ Blanka

(Se)

 

5.hod

TED

 

(9)

výměna <<

KOUTNÝ Martin

z 13.6. (Čt) 2.hod

 

5.hod

ZAE

   

výměna >>

 

na 13.6. (Čt) 2.hod

 

6.hod

MAT

 

(9)

přesun <<

SKOPALOVÁ Jana

z 18.6. (Út) 1.hod

 

6.hod

ZEK

   

přesun >>

 

na 19.6. (St) 5.hod

2.A

5.hod

FYZ

 

(2)

výměna <<

IŠOVÁ Marcela

z 21.6. (Pá) 2.hod

 

5.hod

CIT

   

výměna >>

 

na 21.6. (Pá) 2.hod

 

7.hod

PRZ

pr3

 

odpadá

 

(Op)

 

8.hod

PRZ

pr3

 

odpadá

 

(Op)

 

9.hod

PRZ

pr3

 

odpadá

 

(Op)

3.A

1.- 9. hod exkurze

3.B

1.hod

ESP

sil

(5)

přesun <<

KOUTNÝ Martin

z 13.6. (Čt) 3.hod

 

1.hod

SIZ

aut

(10)

přesun <<

PALLA Miloš

z 2.hod

 

1.hod

TEV

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

TEV

 

(tel1)

přesun <<

ZDRÁHALOVÁ Blanka

z 1.hod

 

2.hod

EEN

sil

 

přesun >>

 

na 13.6. (Čt) 3.hod

 

2.hod

SIZ

aut

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

3.hod

SIZ

aut

(10)

přesun <<

PALLA Miloš

z 19.6. (St) 3.hod

 

3.hod

ELE

aut

 

přesun >>

 

na 19.6. (St) 3.hod

 

4.hod

ESP

sil

(2)

navíc

KOUTNÝ Martin

 
 

4.hod

ELE

aut

(8)

navíc

VESELÝ Bohumil

 
 

4.hod

CJL

   

odpadá

 

(Se)

4.A

1.- 9. hod ukončení ročníku

4.B

1.- 9. hod ukončení ročníku

Pedagogický dohled u třídy:

3.A, 1.- 9. hod - DUDEŠKOVÁ Eva, OPL Miroslav, REBL Jiří

 

 

Suplování:   Pátek 21.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.A

 

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

 

4.B

 

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

kroc

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

TEV

 

(tel1)

supluje

ZDRÁHALOVÁ Blanka

(Se)

1.B

5.hod

FYZ

 

(2)

supluje

IŠOVÁ Marcela

(Se)

2.A

2.hod

CIT

 

(3)

výměna <<

TREFILÍKOVÁ Dana

z 20.6. (Čt) 5.hod

 

2.hod

FYZ

   

výměna >>

 

na 20.6. (Čt) 5.hod

 

3.hod

CIT

 

(6)

supluje

ZÁRYBNICKÝ Tomáš

(Se)

4.A

1.- 9. hod ukončení ročníku

4.B

1.- 9. hod ukončení ročníku

 

Zpracováno v systému Bakaláři